Naujienos  KlinikaSpecialistaiUžklausaKontaktai
Paslaugos / Plastinė chirurgija

Plastinė chirurgija

 

     Greičiausiai kiekvienas esame pastebėję žmonių su tiesiog užgriuvusiais ant akių viršutiniais ar atvirkščiai – pakibusiais tarsi maišeliai apatiniais vokais, ant jų išaugusiomis karpomis, kitais dariniais. Šios, kartais labai akivaizdžios, o kartais sunkiai pastebimos  problemos, ne tik  menkina žmogaus išvaizdą, bet  ribodamos regėjimo lauką gali  sukelti  įvairių nepatogumų ir net ligų. Viso to galima išvengti, kreipiantis į Akių chirurgijos centro specialistus

     Akių vokai – svarbi regėjimo organų sudėtinė dalis, sauganti bei drėkinanti akis. Sutrikus šiai funkcijai, galima laukti didesnių ar mažesnių nemalonumų – susiaurėjęs matymo laukas trukdo matymui, apatinio ar viršutinio voko įvirtimas, išvirtimas gali sukelti akių ašarojimą, dirginti akį. Vokų odoje, po oda, kremzlėje gali atsirasti karpų, cistų, kraujagyslinių darinių.  Kadangi vokų sritis yra ypatingai subtili ir specifinė, nesėkmingos vokų plastinės operacijos gali ne tik sudarkyti jų išvaizdą, sutrikdyti jų funkciją, bet sąlygoti infekciją, ragenos žaizdų atsiradimą, išopėjimą.

     Atliekant plastines akių vokų operacijas svarbu nepažeisti akies obuolio, išsaugoti vokų funkcijas. Todėl tik Akių chirurgijos centro gydytojai oftalmologai, gerai išmanantys šią sritį, gali parinkti tinkamą chirurginio gydymo būdą, prieš tai profesionaliai įvertinę esamą situaciją, rizikos faktorius.

 

« Atgal | Į viršų
 
Profesionalios paslaugos
Konsultacijos
 
Kataraktos operacijos
 
Refrakcinė chirurgija
 
Plastinė chirurgija
Vokų operacijos
Ašarų takų operacijos
Akiduobės plastika
 
 
Kontaktinė informacija: 
Savanorių pr. 66 / Žemaičių g. 31, LT-44175 Kaunas
Telefonas(37) 750805
Darbo laikas I-V 8.00-18.00Faksas(37) 750802
Paieška svetainėje
Surasti